Diğer

Diğer Doğrama Sistemleri

Sağlık sektörü toplumumuzda değerli ve önemli bir rolü vardır. Sapa sistemli binalar, hayati görevleri olan doktorlara hemşirelere ve diğer sağlık personellerinin ihtiyacı olan hijyenik çevreyi sağlamayı amaçlamıştır.

İstenilen çözümleri, müsterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun şekilde geliştiriz.

Şaglık sektöründeki tibbi personel ve hasta rahalığının, hijyenin ve doğa dostu kaliteli bir çevrenin önemli olduğu hastaneler, poliklinikler, huzurevleri, laboratuarlar, tibbi araştırma merkezleri ve diğer kuruluşların isteklerine göre uygun çözümler sağlamaktayız.

-Hastalar, hemşireler ve doktorların mekanı Ameliyathane, kurtarma odaları ve hasta odaları için düşük hava geçirgenliği, yüksek ses yalıtımı ve ışık kontrolu olan yüksek performanslı çözümler sunuyoruz.

Ürün yelpazesi kışın gün ışığını içeri alan ve yazın ışığı geçirmeyen güneş kırıcılı yüksek performanslı cepheyle birleştiren çeşitli ısı yalıtımlı çözümleri içerir. Böylece iklimlendirme olmadan da yazları serin hava sağlanır, kışları ise azalan sıcalıklara rağmen enerji tasarrufu yapılır. Bizim super-yalıtımlı sistemimiz, ısı kesen alüminyum sistemlerimiz, yüksek performanslı camlarla birleştirilerek yüksek ısı gereksinimlerini sağlamış olur. Havalandırma sistemine uyarlanmış sistemlerimiz herzaman sağlıklı hava temin eder.

Pencere çözümleri entegre edilmiş sistemlerimizle dış ortamın yüksek sesini kısan ve rahatsız eden gürültüyü minimuma indirecek şekilde tasarlanmıştır.

Tasarım, renk ve şekiller Alüminyum profil ve aksesuarlar geniş renk ve şekillerde , parlak ya da mat polyester esaslı kaplamaları mevcuttur.

Ayrıca, eloksallık aluminyumun doğal görüntüsüne ince bir parlaklık sağlar. İstenilen profiller bir proje tasarımına konulabilir.

Güvenlik nedeniyle, Çocuk ve ruh hastaları bölümleri yetkili personellerle sınırlandırılması gerekmektedir. Tarama aygıtları ve kilit sistemleriyle donatılmış kapılar sadece kartı olan personele geçiş izni verir. Aynı zamanda yangın anında hızlı tahliye için bu kapılara panik kapı kolu takılabilir. Ayrıca Bina Sistemleri koruma alanında yangın dayanımlı kapı ve bölmeleri de içerir.

Hastanedeki hastaların tekerlekli sandalyeli hastaların hareket kabiliyetidir. ve geçişi hayati derece önemlidir !Engellerin en aza düşürülmesi çok önemlidir.

Otomatik kapılar ve kayar pencereler yer döşemesine gömülerek, hastaların doktor ve hemşire odalarına geçişine kolaylık sağlar!

Bize Ulaşın?

Profesyonel kadromuz ve üstün hizmet anlayışımızla hizmetinizdeyiz.