Isıcam

Isıcam

  • Jaluzili Isıcam
    Jaluzili Cam, Jaluzi arası çift cam, Jaluzi çift cam veya Jaluzili Isıcam olarak adlandırılan geniş renk yelpazesine sahip, ayarlanabilir yatay jaluzilerin Isıcam arasına yerleştirilmesiyle üretilmektedir. Farklı cam kombinasyonları ile üretilebilen Jaluzili Cam, Jaluzi arası çift cam, Jaluzi çift cam veya Jaluzili Isıcam olarak da bilinen manuel veya uzaktan kumandalı olarak kontrol edilebilmektedir.

Jaluzili Cam; Isıtma ve soğutma giderlerinde tasarruf, etkili güneş perdelemesi ile ışık kontrolü, ses yalıtımına katkı, tüm nitelikli camlarla uyum sağlama özelliği, temizlik, bakım onarım gerektirmeme özelliğine sahiptir.

  • Karolajlı Isıcam
    Karolajlı Isıcam, binaların iç mekanları ve dış görünüşlerine kattığı estetik güzelliği ile bina mimarisine yeni bir boyut kazandırır.

İç içe geçmeli veya zımba ile birleştirilen 8 mm, 18 mm, 26 mm, 45mm gibi değişik boyutlarındaki ve farklı renk seçeneklerine sahip çıtalar değişik şekillerde uygulanabilmektedir.

Karolaj sistemi, çok çeşitli bitim elemanları sayesinde ahşap, alüminyum ve PVC gibi her çeşit doğramada çok yönlü olarak kullanılabilir.

  • Çok Katlı Ses ve ısı Kontrol Sağlayan Isıcam
    Çok soğuk iklimleri ısı yalıtımını daha da iyileştirmek için tercih edilen 3’ lü yalıtım camı ünitelerinde ısı geçirgenlik katsayısı 0.9-0.6 w/m2k’ ye kadar düşürebilmektedir. İç cam yüzeyinin ısısı ile bina içi ısısının değerleri birbirine çok yakındır. Bu da yoğunlaşma riskini en aza indirir. Çeşitli cam kullanımı ile (güneş kontrol camı, lamine cam gibi) çok fonksiyonlu kombinasyonlar yaratır.

Bize Ulaşın?

Profesyonel kadromuz ve üstün hizmet anlayışımızla hizmetinizdeyiz.