Dekoratif Camlar

Kapaklı Stick Cepheler (Yarı Kapaklı Slikon Cephe)

Desenli/Buzlu Cam

  • Buzlu Cam
    Geniş kullanım olanakları ile iç ve dış mekan tasarımlarında farklı seçenekler sunar. Otel, büro, lokanta, konut, eğlence yerleri dekorasyon uygulamalarında estetik zenginliklier yaratır. Ayrıca, temperlenerek darbe, basınç ve ısıl kırılmalarına karşı daha dayanıklı hale getirildiğinde, kapılar, korkuluklar, cam paravanlar, banyo ve duş kabinleri gibi insan güvenliğinin önem kazandığı alanlarda uygulanabilir.
  • Klasik Buzlu Cam
    Biri desenli iki merdane arasından cam eriyiğinin akıtılması yolu ile üretilen ve dekoratif amaçlı kullanılan bir camdır. Klasik Buzlu Camlar renksiz mandalin, Petek, Filiz, Hasır ve Toprak desenlerinden oluşmaktadır. Toprak desenin ayrıca bronz rengi de mevcuttur. Desenlerin derinliği ve dokusu buzlu camın ışık ve görüntü geçirgenliğini belirler. Emniyet gerektiren yerlerde temperli olarak kullanılmaktadır.
  • Telli Buzlu Cam
    Işık geçirgenliği kadar güvenlik faktörüne de gerek duyulan yüzeylerde, sosyal ve endüstriyel yapılarda, asansör kovanları, iç bölme, balkon korkulukları ve başüstü camlamalarında yaygın olarak kullanılır. Kırıldığında parçalar halinde dağılmadığından yaralanmaların önlenmesinde etkin rol oynar. Yangın ısısı nedeniyle kırıldıktan sonra bile parçalar arasında boşluklar oluşmadığından alev ve dumanın başka bölgelere yayılmasını geçiktiren Telli Buzlu Camlar, test raporları ile belirlenen süreler için yangına dayanıklı cam olarak da kullanılır.

Cam Tuğla

Yüksek sıcaklıktaki cam hamurunun özel kalıplarda preslenmesi ile elde edilen boşluklu camın, bir diğerine yine sıcak olarak birleştirilmesi suretiyle üretilir. Çeşitli büyüklük, renk, desen ve dokularda üretilebilen cam tuğla, düşey kullanıma uygun bir üründür.

Cam Parke, Cam Kapı

Cam parke; ev ve iş yerlerinde mekanlara ışık ve şıklık kazandıran, asma ve bodrum katlarda, ışıklıklarda, karanlık koridor ve sahanlık döşemeleri gibi özel çözüm gerektiren mekanların kapatılmasında kullanılan işlevsel ve dekoratif bir üründür.

Cam parke, yapı elemanı olarak betonarme döşemelerin bünyesinde veya özellikle küçük ölçekli kullanımlarda, metal profille uygulanabilir.

Bize Ulaşın?

Profesyonel kadromuz ve üstün hizmet anlayışımızla hizmetinizdeyiz.